خانه اخبار

در سیم کشی یکپارچه اتاق شبکه به چه مواردی باید توجه داشت؟

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
در سیم کشی یکپارچه اتاق شبکه به چه مواردی باید توجه داشت؟
آخرین اخبار شرکت در سیم کشی یکپارچه اتاق شبکه به چه مواردی باید توجه داشت؟

در ساختمان سیستم رایانه ای شبکه، برای تسهیل محیط ساختمان و یکپارچگی و هماهنگی طرح مدار ، دکوراسیون و سیم کشی لطفا تا آنجا که ممکن است با تعدادی از کارگران ساختمانی ، تزئین با سیم کشی از طرح جامع ، آسان به شبکه سیم کشی یکپارچه عملیات اتاق کامپیوتر ، و بعد تمیز کردن تعمیر و نگهداری ، ساختار سیم کشی تجهیزات ، همچنین می تواند با صحنه تزئین سازگارتر باشد ، سیم کشی را تمیز و مرتب تر کند.بنابراین در سیم کشی یکپارچه اتاق شبکه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

آخرین اخبار شرکت در سیم کشی یکپارچه اتاق شبکه به چه مواردی باید توجه داشت؟  0

1طول کابل مناسب را انتخاب کنید.برای جلوگیری از پیچ در پیچ و هرج و مرج ناشی از طول اضافی کابل ، طول کابل مناسب را انتخاب کنید.

 

2تست فیبر نوری.سیم کشی الیاف باید قبل از موفقیت آمیز بودن تست قبل از استفاده ، برای جلوگیری از استفاده مجدد از فیبر ، آزمایش شود.

 

3به شعاع خم شدن فیبر توجه کنید.هنگام استفاده از بلوز فیبر نوری ، شعاع خم شدن بلوز فیبر نوری را بیش از حداقل شعاع خمش کابل فیبر نوری خم نکنید.

 

4از آلودگی نهایی صورت خودداری کنید.در سیم کشی فیبر نوری برای اطمینان از عدم وجود باقی مانده ، لایه خاکستر و روغن در سطح انتهایی آلودگی کابل.

 

5فیبرهای نوری و کابل های مسی باید جداگانه سیم کشی شوند.از آنجا که کابل مسی سنگین تر است ، فیبر نوری را خرد می کند ، بنابراین هنگام سیم کشی باید جدا شود.

 

6تراکم کابل یکسان است.هنگام سیم کشی زیر سیستم افقی و زیر سیستم صندوق عقب ، تراکم کابل باید تا پایانه یکسان باشد.

 

7کابل را با فضای کافی نگه دارید تا گرما را از بین ببرد.از آنجا که کابل برای مدت طولانی کار می کند تا داغ شود ، باید فضای کافی برای اتلاف گرما برای جلوگیری از آتش سوزی وجود داشته باشد.

 

8برای کابل ها از برچسب استفاده کنید.برچسب های روی کابل ها می توانند موقعیت کابل ها را به وضوح مشخص کنند ، باعث می شود محیط سیم کشی بیشتر روشن شود و عملیات اصلاح و اضافه سازی ساده شود.

 

در بالا تمام محتوای اتاق شبکه توجه سیم کشی یکپارچه است ، در واقع ، یک طرح کابل مناسب و موثر برای صرفه جویی در انرژی ، صرفه جویی در انرژی و کاهش مصرف نقش مهمی دارد.اکنون دو وضعیت ساخت و ساز اصلی در اتاق کامپیوتر وجود دارد ، یکی سیم کشی متمرکز است ، دیگری مدیریت کابل دو سطح است ، عمدتا به سوئیچ شبکه اشاره دارد.

میخانه زمان : 2021-04-26 11:32:51 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Soger Electronics Co.,Ltd

تماس با شخص: Miss. Sherling Xie

تلفن: 13826169177

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)