خانه اخبار

پروژه کابل کشی منطقه مسکونی اساساً شامل چه مواردی است؟

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
پروژه کابل کشی منطقه مسکونی اساساً شامل چه مواردی است؟
آخرین اخبار شرکت پروژه کابل کشی منطقه مسکونی اساساً شامل چه مواردی است؟

پروژه کابل کشی مسکونی عمدتاً شامل پانل و ماژول سوکت است. پریزهای نصب شده در هر اتاق خانه می توانند انواع مختلفی از ماژول ها مانند ماژول های رده 5 ، ماژول های تلویزیون ، ماژول های فیبر نوری ، ماژول های صوتی و تصویری و غیره را انتخاب کنند. علاوه بر این ، انواع مختلف پانل ها را می توان با توجه به نیازها انتخاب کرد ، مانند بریتانیایی ، آمریکایی ، نوع 86 ، تک ، دو ، سه ، چهار پانل دهانه.

 

پروژه کابل کشی عمومی در منطقه افقی منطقه مسکونی عمدتاً شامل کابل های مختلف است. مطابق استاندارد 570A ، سیم های مختلف سیم کشی برای برنامه های مختلف استفاده می شود. دسته 3 و کابل های جفت پیچ خورده بدون پوشش برای سیستم صوتی استفاده می شود ، که می تواند مطابق با استانداردهای ANSITIA/EIAبا این حال ، کابل های 5 توصیه می شود. چرا کابل های 5 توصیه می شوند؟ پنج UTP که دارای استاندارد ANSITIA/EIA-586A هستند برای انتقال داده استفاده می شوند. هنگامی که پهنای باند ارتباطی یا الزامات ضد تداخل زیاد است ، می توان از کابل نوری استفاده کرد به عنوان رسانه انتقال. انتقال سیگنال ویدئویی از کابل کواکسیال 75ω مطابق با SCTEEPS-SP-001 استفاده می کند.کابل کواکسیال نیازی به آداپتور گران ندارد ، که می تواند نیازهای کاربران برای پهنای باند را برآورده کرده و در سرمایه گذاری کاربران صرفه جویی کند.

 

پروژه کابل کشی مدیریت مسکونی عمدتا از سری های مختلف ماژول های نصب تشکیل شده است. این مرکز سیم کشی سیستم است. مجهز به ماژول های کابل کشی با سرعت بالا و کیفیت بالا و بلوزهای کابل ، می تواند صدا ، داده ، امنیت ، تصویر و برنامه های ویدئویی برای خانه های مختلف. همه خدمات از طریق سوکت ارتباطی/پنل متصل به هر اتاق ارائه می شود ، در حالی که مرکز توزیع می تواند صدا ، داده ها ، سیگنال های تصویر داخلی و خارجی را جمع آوری کرده و به سادگی با تلفن ، رایانه ، دستگاه فکس ، تلویزیون متصل شود و سایر تجهیزات مرتبط

و برای مرکز سیم کشی خانواده به طور کلی در هر طبقه راهرو دارای یک جعبه توزیع یکپارچه است ، محل نصب می تواند بر اساس برنامه ریزی کل منطقه مسکونی و مسیر خارجی داخل و خارج باشد. کاربران می توانند مشخصات مختلف جعبه های توزیع کابل و ماژول های عملکردی مختلف را با توجه به انواع و نیازهای خانوار پیکربندی کنید.

 

اجزای اصلی اختیاری مرکز سیم کشی عبارتند از:

1. برد ماژول: برد ماژول تلفن ، برد ماژول کلاس 5 ، قاب توزیع 110 ، توزیع کننده ویدئو ، ماژول نظارت و زنگ هشدار و غیره.

2 ، بلوز: بلوز کلاس 5 ، جامپر ویدئویی کواکسیال ؛

تجهیزات: هاب اترنت و تقویت کننده ویدئو.

 

برای ساختمانهای مسکونی چند طبقه ، علاوه بر محدوده کاری ، سطح هم سطح و منطقه مدیریتی ، خطوط هر واحد مسکونی باید به منطقه اصلی مرکز مدیریت ساختمان و منطقه ناظر کل سیستم خط ساختمان متصل شود.

این ساختمان از توپولوژی ستاره با UTP و کابل کواکسیال 75 ω استفاده می کند. سطح کابل کشی بستگی به موقعیت دارد.از هر سطح طرح که استفاده می شود ، جعبه کابل کشی سیستم کابل کشی چند رسانه ای در کاربر مسکونی مورد نیاز است.جعبه کابل کشی داخل خانه را می توان به جعبه کابل کشی وسط ساختمان و قاب اصلی کابل کشی منطقه مسکونی متصل کرد. با توجه به برنامه ریزی متفاوت کابل کشی یکپارچه جامعه ، می توانید 1-2 جفت پیچ خورده بدون محافظ و 1 را انتخاب کنید. -2 75ω کابل کواکسیال به خانه. طرح مسیریابی خط اصلی جایگزین جعبه های مسیریابی میانی را برای هر واحد راه پله یا ساختمان فراهم می کند.

 

برای خط اصلی مسکونی ، می توان سیم کشی متوسطی در هر ساختمان ایجاد کرد و سپس مرکز اصلی سیم کشی منطقه مسکونی را می توان از طریق خطوط اصلی بین ساختمانها متصل کرد. فیبر نوری معمولاً برای انتقال داده توصیه می شود ، log UTP برای انتقال صدا و کابل کواکسیال 75 اهم برای انتقال ویدئو. سیم کشی اصلی به طور کلی در مرکز مدیریت املاک مسکونی واقع شده است. طبق برنامه های مختلف ، قاب اتصال کابل مسی ، قاب اتصال ترکیبی کابل کواکسیال و قاب اتصال کابل نوری می تواند انتخاب شود

میخانه زمان : 2021-10-05 10:55:38 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Guangzhou Soger Electronics Co.,Ltd

تماس با شخص: Miss. Sherling Xie

تلفن: 13826169177

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)