سهولت بزرگ

یک تامین کننده کابلی ارتباطات در سراسر جهان

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه دربارهی ما

سرویس

گواهینامه ها
کیفیت خوب Cat5e کابل لن برای فروش
کیفیت خوب Cat5e کابل لن برای فروش
نظرات مشتریان
با تشکر از کمک شما، و کابل های موجود در انبار ما با سرعت بالا و کیفیت

—— جفری جیا

ما شروع کرده ایم و کیفیت راضی هستیم، بنابراین من مرتب سازی سفارشات بزرگتر را مرتب می کنم و باید آن را به زودی برای ارسال به شما و ترتیب یک معامله آماده.

—— آندرهینا

ما با دریافت کابلها راضی هستیم و اجازه ندادیم امیدواریم رابطه همکاری کسب و کار خود را حفظ خواهد کرد و بیشتر. با تشکر از شما

—— رویا

چت IM آنلاین در حال حاضر

Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd
نادیده گرفتن Grandease پذیرش اتاق ملاقات دفتر فروش GITEX در امارات متحده عربی GITEX در امارات متحده عربی Afria Com 2016 در آفریقای جنوبی کیپ تاون عکس نمایشگاه

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : سهولت بزرگ
تعداد کارمندان : 101~200
فروش سالانه : 10,000,000-19,000,000
سال تاسیس : 1993
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

رضایت مشتري و خدمات فروش

کیفیت و امنیت محصولات یک اولویت برای GRAND EASE است. این است که چگونه گروه ما تضمین تمرکز مشتری و رضایت مشتری را فراهم می کند و به طور فعال در مبارزه با تقلبی مشارکت می کند.

اطمینان مشتریان لذت بردن از تجربه خدمات و رضایت

ردیابی رضایت مشتری، اطلاعات ضروری برای بهبود محصولات و خدمات و به دست آوردن آگاهی از نیازهای مشتری را فراهم می کند. بنابراین اطمینان از خدمات قبل و بعد از فروش یکی از ارزش های اولویت GRAND EASE است.

گروه ما از طریق رسیدگی به شکایات مشتری، ارائه خدمات قبل از مهلت مشتریان خود انتظار می رود و به طور مداوم روابط مشتری را بهبود می بخشد.

تضمین کیفیت

با تشکر از شما برای انتخاب و حمایت از محصولات ما!

برای اطمینان از کیفیت محصولات، مسئولیت واضح خریدار و فروشنده و ایمنی محصول، وظایف زیر را انجام می دهیم:

اول، اساسا محصولات توسط مشخصات فنی مشتری تولید می شود. پس از اینکه مشتری نمونه محصول را تصویب می کند، ما به طور رسمی محصولات را ارائه می دهیم، کیفیت را به طور مداوم و به تدریج افزایش می یابیم.

دوم، تامین کننده کپی مشخصات فنی محصولات را با مهر و موم رسمی مهر تایپ شده به خریدار ارائه می کند. تامین کننده تضمین می کند که محصولات مطابق با استاندارد کیفیت استاندارد و مسئولیت کالای محصول، در صورت لزوم اطلاعات کافی لازم را ارائه می دهند.

سوم، شرایط ذخیره سازی و نگهداری در بسته بندی محصول نشان داده شده است تا اطمینان حاصل شود که کیفیت محصول، خریدار باید به شدت از آن پیروی کند، یا مسئولیت مشکل ایجاد شده با کیفیت است.

مشتری به دلیل مشکلات کیفیت محصول شکایت می کند، GRAND EASE به طور جدی همکاری می کند تا به درستی آن را حل کند. اگر در واقع مسئولیت کارخانه ما باشد، ما باید مسئولیت کامل و هزینه ای را تحمل کنیم.

اطلاعات تماس
Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd

تلفن: 86-757-28380368

فکس: 86-757-28380359

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)