سهولت بزرگ

یک تامین کننده کابلی ارتباطات در سراسر جهان

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتکابل شبکه اترنت

کابل اترنت نصب شده همه کابل کابلی فیبر نوری فضای بیرونی بیرونی داخلی G.652d

گواهی
کیفیت خوب Cat5e کابل لن برای فروش
کیفیت خوب Cat5e کابل لن برای فروش
با تشکر از کمک شما، و کابل های موجود در انبار ما با سرعت بالا و کیفیت

—— جفری جیا

ما شروع کرده ایم و کیفیت راضی هستیم، بنابراین من مرتب سازی سفارشات بزرگتر را مرتب می کنم و باید آن را به زودی برای ارسال به شما و ترتیب یک معامله آماده.

—— آندرهینا

ما با دریافت کابلها راضی هستیم و اجازه ندادیم امیدواریم رابطه همکاری کسب و کار خود را حفظ خواهد کرد و بیشتر. با تشکر از شما

—— رویا

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل اترنت نصب شده همه کابل کابلی فیبر نوری فضای بیرونی بیرونی داخلی G.652d

چین کابل اترنت نصب شده همه کابل کابلی فیبر نوری فضای بیرونی بیرونی داخلی G.652d تامین کننده
کابل اترنت نصب شده همه کابل کابلی فیبر نوری فضای بیرونی بیرونی داخلی G.652d تامین کننده کابل اترنت نصب شده همه کابل کابلی فیبر نوری فضای بیرونی بیرونی داخلی G.652d تامین کننده کابل اترنت نصب شده همه کابل کابلی فیبر نوری فضای بیرونی بیرونی داخلی G.652d تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل اترنت نصب شده همه کابل کابلی فیبر نوری فضای بیرونی بیرونی داخلی G.652d

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Grand Ease
گواهی: ISO, CE, RoHs
شماره مدل: GYFTY

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 4KM
قیمت: $0.8~3/Meter
جزئیات بسته بندی: بسته بندی چوبی درام؛ 4 کیلومتر در رول
زمان تحویل: ظرف 20 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه: 60 کیلومتر در روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
درجه: فیبر نوری کابل کانال کاربرد: مخابرات
لوله آزاد: PBT ساختار: لایه رشته
کت: پلی اتیلن عضو قدرت مرکزی: FRP / فلزی
نصب شده: ارایه شده درجه حرارت: -40 ~ + 60 درجه سانتی گراد

کابل اترنت نصب شده همه کابل کابلی فیبر نوری فضای بیرونی بیرونی داخلی G.652d

شرح:

- 250μm فیبر رنگی

- PBT لوله سست

- کامپوزیت پر کردن لوله (ژل)

- فیبر تقویت شده پلاستیک (FRP) به عنوان یک عضو غیرمتخصصی

- PE / LSZH پوسته بیرونی

مشخصات:

- عملکرد خوب مکانیکی و درجه حرارت
- لوله سست با قدرت بالا که مقاوم در برابر هیدرولیز است
- مخلوط پر کننده لوله مخصوص حفاظت بحرانی فیبر را تضمین می کند
- مقاومت در برابر شکست و انعطاف پذیری
- پوسته PE / LSZH کابل را از اشعه ماورای بنفش محافظت می کند

پارامترهای فنی:

مورد واحد فهرست مطالب
هسته شماره / 2 تا 36 38--72 74 تا 96 98-120 122-144
قطر میلیمتر 10.5 10.7 11.9 13.4 14.7
واحد وزن کیلوگرم / کیلومتر 87 92 122 151 180
تنش Max.Allowable N 2000/800 3000/1000 (کوتاه مدت / بلند مدت)
کلاهبرداری حداکثر N / 100mm 2200/800 2200/1000 (کوتاه مدت / بلند مدت)
تضعیفی دسی بل / کیلومتر below0.36dB / km @ 1310nm، below0.22dB / km@1550nm
حداقل شعاع خم میلیمتر در طول نصب 20D، در طول سرویس 10D
دمای کار درجه -40 ~ +60

رنگ فیبر و مشخصه

رنگ فیبر و سست بر اساس EIA / TIA 598B

رنگ فیبر آبی نارنجی سبز رنگ قهوه ای خاکستری سفید سرخ سیاه رنگ زرد بنفش رنگ صورتی آبی
رنگ لوله آبی نارنجی سبز رنگ قهوه ای خاکستری سفید سرخ سیاه رنگ زرد بنفش رنگ صورتی آبی
تایوان آبی رنگ زرد سبز سرخ بنفش سفید رنگ قهوه ای سیاه آبی نارنجی رنگ صورتی خاکستری

اطلاعات تماس
Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd

تماس با شخص: export

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)